Cestovní plán skupiny BRUTUS
Itinerar
Domů | Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Kronika | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty

   

Aktualizováno 26. 5. 2018, nový cestovní plán.

BRUTUS 2018

so 13.  1.  21.00-24.00  Rokycany (RO), Na Střelnici, mapa, v sále
pá 19.  1.  21.00-01.00  Pchery (KD), mapa, v sále
so 20.  1.  20.00-24.00  Teplice (TP), Hvjezda, mapa, v sále
čt 25.  1.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon, mapa, v sále
pá 26.  1.  21.00-01.00  Snopoušovy (PJ), mapa, v sále
so 27.  1.  21.00-01.00  Vyklantice (PE), mapa, v sále
pá  2.  2.  21.00-24.00  Chrudim (CR), R klub, mapa, v sále
so  3.  2.  21.00-01.00  Žatec (LN), Lidový dům, mapa, v sále
pá  9.  2.  21.30-01.00  Klatovy (KT), U Košile, mapa, v sále
pá 16.  2.  21.00-24.00  Tachov (TC), Bowling, mapa, v sále
so 17.  2.  21.00-01.00  Blovice (PJ), sokolovna, mapa, v sále
ne 18.  2.  21.00-23.45  Praha (AB), Lucerna Music Bar, křest DVD „50“, mapa, v sále
pá 23.  2.  20.30-24.00  Černošice (PZ), Club Kino, mapa, v sále
so 24.  2.  20.00-24.00  Chomutov (CV), Divadlo, mapa, v sále
pá  2.  3.  21.00-24.00  Spálené Poříčí (PJ), Music Sklep, mapa, v sále
so  3.  3.  21.00-01.00  Vyžice (CR), U Holubů, mapa, v sále
pá  9.  3.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon, mapa, v sále
so 24.  3.  21.00-01.00  Volduchy (RO), mapa, v sále
st 28.  3.  21.00-01.00  Vroutek (LN), mapa, v sále
čt 29.  3.  21.00-01.00  Nové Strašecí (RA) Vroutek (LN), mapa, v sále
pá 30.  3.  22.00-23.30  Tábor (TA), hotel Palcát, Pivní slavnost, mapa, v sále
so 31.  3.  21.00-01.00  Horažďovice (KT), mapa, v sále
ne  1.  4.  21.00-01.00  Horní Bříza (PS), Klub, mapa, v sále
pá  6.  4.  21.00-24.00  Mariánské Lázně (CH), Club Na Rampě, mapa, v sále
so  7.  4.  20.00-24.00  + BADYS, Rudná (PZ), mapa, v sále
pá 13.  4.  20.30-23.00  Hradec Králové (HK), CC Lucie, mapa, v sále
so 14.  4.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon, mapa, v sále
pá 20.  4.  21.00-01.00  Březůvky (ZL), mapa, v sále
so 21.  4.  21.00-01.00  Deštná (JH), Kulturní dům, mapa, v sále
so  5.  5.  17.00-21.00  Velichov (KV) Hospoda u Lípy, mapa, v sále nebo na zahradě
pá 11.  5.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon, mapa, v sále
so 12.  5.  20.00-23.00  + BADYS Beroun (BE), pivovar Medvěd, mapa, venku, částečně zastřešeno
pá 18.  5.  21.00-24.00  Jeneč (PZ), hřiště, mapa, venku
so 19.  5.  13.00-14.00  Tuchlovice (KD), letní kino, Tuchlovické pivní slavnosti
so 19.  5.  20.00-24.00  Rokytnice nad Rokytnou (TR), koupaliště, mapa, venku, zastřešeno
pá 25.  5.  20.00-21.30  Sušice (KT), slavnost města, náměstí, mapa, venku
so 26.  5.  20.00-24.00  Plasy (PS), Velká louka, mapa, venku
pá  1.  6.  21.00-01.00  Újezd (BE), Letní parket, mapa, venku, částečně zastřešeno
so  2.  6.  22.00-01.00  Velký Osek (KO), obecní slavnost, mapa, venku
pá  8.  6.  21.00-01.00  Střelské Hoštice (ST), kemp, mapa, venku
so  9.  6.  21.00-01.00  Staňkov (DO), zahrada sokolovny, mapa, venku pod vysokými stromy
pá 15.  6.  20.30-24.00  Žlutice (KV), Zámecká zahrada, mapa, venku
so 16.  6.  14.00-15.10  Rakovník (RA), Vítání léta, pivovar, mapa, venku
so 16.  6.  17.30-18.30  Slaný (KD), Slánský Tuplák
so 16.  6.  20.30-23.30  Mělník (ME), Mělnická Jizerská 50, mapa, venku
pá 22.  6.  21.00-01.00  Radomyšl (ST), obecní slavnost, mapa, venku, částečně zastřešeno
so 23.  6.  15.00-17.00  Valdek (KD), festival, mapa, venku
so 23.  6.  19.00-21.00  Postoloprty (LN), hasičská slavnost, mapa, venku
pá 29.  6.  21.00-01.00  Makov (KT), mapa, venku, čístečně zastřešeno
so 30.  6.  21.00-01.00  Roztoky u Křivoklátu (RA), mapa, venku
čt  5.  7.  14.00-15.30  Hýskov (BE), obecní slavnost
čt  5.  7.  21.00-01.00  Malý Bor (KT)
pá  6.  7.  21.00-01.00  Louny (LN), Stromovka
so  7.  7.  19.00-23.00  Velichov (KV), parket U Lípy
pá 13.  7.  21.00-01.00  Příčovy (PB)
so 14.  7.  21.00-01.00  Rybník (DO), Mopedscuk
čt 19.  7.  20.00-23.00  Hracholusky (PS), restaurace Kotva
pá 20.  7.  20.00-24.00  Folmava (DO), 140 let SDH
so 21.  7.  21.00-01.00  Mšeno (ME), koupaliště
ne 22.  7.  19.45-22.00  Stod (PJ), oslavy města
pá 27.  7.  20.00-01.00  + MYLIONS, Opatov (TR)
so 28.  7.  14.30-15.30  Proboštov (TP), Rock u rybníka
so 28.  7.  21.30-01.00  Budětice (KT)
pá  3.  8.  21.00-01.00  Čižice (PJ)
so  4.  8.  16.00-17.00  Libořice (LN), obecní slavnost
so  4.  8.  20.00-01.00  + NOBAND BROTHERS, Roztoky u Křivoklátu (RA)
pá 10.  8.  21.00-01.00  Městec Králové (NB), koupaliště
so 11.  8.  21.00-01.00  Lesná (PE)
ne 12.  8.  18.00-22.00  Makov (KT)
pá 17.  8.  20.00-24.00  Lužná (RA), Na Mlatě
so 18.  8.  21.30-01.00  Lupenice (RK), 53. volejbalová
ne 19.  8.  16.30-19:00  Únětice (PZ), pivovar Posvícení
čt 23.  8.  19.30-22.00  Praha (AB), U krále Václava IV.
pá 24.  8.  21.00-01.00  Boleradice (BV)
so 25.  8.  21.00-01.00  Plasy (PS)
st 29.  8.  19.00-22.30  Nezabudice (RA), U Rozvědčíka
pá 31.  8.  21.00-01.00  Davle (PZ), hřiště
so  1.  9.  21.00-01.00  Vlčtejn (PJ)
pá  7.  9.  21.00-01.00  Výškov (LN)
so  8.  9.  18.00-19.30  Dobřany (PJ), Radbuza fest
so  8.  9.  22.30-24.00  Hostivice (PZ), pivní slavnosti
čt 27.  9.  21.00-01.00  Velký Bor (KT)
pá 28.  9.  21.00-01.00  Volduchy (RO)
so 29.  9.  21.00-22.00  Stochov (KD), oslavy města
pá 12. 10.  21.00-24.00  Plzeň (PM), Kalikovák MC
so 13. 10.  21.00-24.00  Liberec (LB), R66 Club
pá 19. 10.  21.00-24.00  Kladno (KD), U Meisnerů
so 20. 10.  21.00-01.00  Sušice (KT), PDA
pá 26. 10.  21.00-01.00  Vyklantice (PE)
so 27. 10.  21.00-01.00  Jelence (PB), U starýho hasiče
pá  2. 11.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon
so  3. 11.  21.00-01.00  Louny (LN), KD Zastávka
pá  9. 11.  20.30-23.00  Hradec Králové (HK), CC Lucie
so 10. 11.  21.00-01.00  Strenice (MB)
pá 16. 11.  21.00-01.00  Dobrovíz (PZ)
so 17. 11.  21.00-01.00  Chanovice (KT)
pá 23. 11.  21.00-01.00  Strupčice (CV)
so 24. 11.  20.30-24.00  Nové Strašecí (RA)
pá 30. 11.  21.00-01.00  Horní Bělá (PS)
so  1. 12.  21.00-01.00  Svrčovec (KT)
pá  7. 12.  21.00-01.00  Nový Bor (CL)
so  8. 12.  21.00-01.00  Sedlice (ST)
pá 14. 12.  21.00-01.00  Malá Hraštice (PB)
so 15. 12.  21.00-01.00  Pchery (KD)
pá 21. 12.  21.00-24.00  Plzeň (PM), Šeříkovka
so 22. 12.  21.00-01.00  Klatovy (KT), sokolovna
út 25. 12.  20.00-01.00  Rakovník (RA), Kulturní centrum
čt 27. 12.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon

Začátky i konce bez záruky. Na plakáty i vstupenky někteří pořadatelé dávají jen hodinu otevření sálu. Začátek vystoupení může být až po dělostřelecké přípravě, někdy i dvě hodiny potom, co otevřou sál.

Mapa ČR použitá pro odkazy v cestovním plánu je na serveru mapy.cz. Velkými písmeny v závorkách jsou vyznačeny okresy podle čísel na autech používaných v letech 1961-2002.


     
   kresba Tonda Oros, 2018

Máte nějaké připomínky ?

Cestovní plán sestavuje Vláďa Hasal:
vlada01ZAVINÁČbrutus.cz
Stránku připravil :
sasa01ZAVINÁČbrutus.cz
Správce Brutus Webu :
zbynek01ZAVINÁČbrutus.cz
Správa zasílacího seznamu pro tištěnou verzi cestovního plánu :
zasilaciseznamZAVINÁČbrutus.cz
Cestovní plán na tričku je ke koupi v suvenýrovém stánku

Nalezněte si vhodný spoj hromadné dopravy:

Vlaky a autobusy - Letadla - Lodě

Nemáme popletené pátky a soboty?

Cestovní plán jako spreadsheet s kontrolou dní v týdnu
OU JÉ!
home
Domů
Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Kronika | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty | English version